BIM Corner w Sopocie

SSW

Dzień 25 września 2019 roku na długo pozostanie w pamięci ekipy BIM Corner. To właśnie wtedy, na zaproszenie Sopockiej Szkoły Wyższej (SSW) w Sopocie mieliśmy przyjemność zaprezentować się na wydarzeniu o nazwie Hello BIM!

Było to pierwsze tego typu spotkanie, otwarte zarówno dla studentów, jak i osób z branży oraz wszystkich zainteresowanych tematyką BIM. Przedstawiliśmy 5 prezentacji, z których każda pokazywała praktyczne aspekty pracy inżyniera z tą technologią. W przerwach był czas na dyskusje, poznanie nowych ludzi oraz wymianę doświadczeń. Dostaliśmy dużo ciekawych komentarzy, konkretnych pytań, oraz informacji z przeprowadzonych ankiet – podsumowując, mnóstwo pozytywnej energii! Choć wydarzenie odbyło się niedawno, już planujemy kolejne, w innych miastach – czas na stolicę Polski (więcej informacji już wkrótce), a później? Gdzie chcielibyście nas zobaczyć?

Bardzo cieszy fakt, że na spotkanie przyszło prawie 50 osób – dziękujemy za poświęcony czas i mamy nadzieję, że byliśmy w ciągu tych kilku godzin przekazać choć część naszego praktycznego doświadczenia z pracy z technologią BIM. Dziękujemy również Sopockiej Szkole Wyższej za organizację. Do zobaczenia na następnym wydarzeniu – Hello, BIM!

Film ze spotkania:

https://www.facebook.com/bimcorner/videos/544729479644903/

Share about this article with your friends:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pocket

Comments

Author

DO NOT MISS

Download our free guides:

  • “5 steps to learn parametric modeling”
  • “How to lead coordination meetings in an effective way”.​

Newest articles

Close Menu

Reasons to subscribe

1. Free guides

You’ll get access to free guides that have already been downloaded by over  1000 readers.

  • HOW TO LEAD COORDINATION MEETINGS IN AN EFFECTIVE WAY
  • 5 STEPS TO LEARN PARAMETRIC MODELING TOTALLY FOR FREE

2. News from BIM world

Every Thursday you will get a package of news and useful links from the BIM world.

3. Learning practical BIM

We will teach you how to model, coordinate and manage information correctly in your project. Practical knowledge from specialists in their subject.

This site uses cookies to offer social functions, analyze traffic and conduct remarketing activities. Details can be found in the privacy policy (info button).